بازار سرمايه که در اصطلاح رايج به آن بورس گفته مي‌شود ، يکي از جذاب‌ترين و البته پر ريسک‌ترين بازارهاي مالي براي سرمايه‌گذاري مي‌باشد . در سال‌هاي گذشته افراد فعال در اين بازار در کشور کم بوده‌اند اما اکنون افراد بسياري داراي کد بورسي بوده يا در حال گرفتن آن مي‌باشند . از دلايل روي ‌آوردن بسياري از افراد به سرمايه‌گذاري در بورس در سال جاري مي‌توان به افزايش تورم و کاهش ارزش ريال ، عقب ماندن سود بانکي از تورم موجود ، ايجاد ممنوعيت‌هاي قانوني و وضع ماليات براي بازارهاي مالي رقيب ، بازدهي بالاي بورس در سال‌هاي اخير ، افزايش عرضه‌هاي اوليه و سود مناسب آن براي افراد با سرمايه‌هاي کم ، حمايت حکومت و دولت از بورس جهت تأمين مالي و ساماندهي اوضاع اقتصادي ، آزادسازي سهام عدالت و عرضه صندوق‌هاي ETF از سوي دولت اشاره کرد . لازم به ذکر است که رونق بازار سرمايه و سرمايه‌گذاري در بورس نه تنها منجر به کسب سود براي سرمايه‌گذاران مي‌گردد بلکه در صورت مديريت صحيح به رونق توليد ، شفاف‌سازي فعاليت شرکت‌ها و تأمين نقدينگي مورد نياز آن‌ها کمک مي‌کند. 


خدمات مشاوره تلفني بورس چيست؟


در مشاوره تلفني بورس به افرادي که در اين زمينه آگاهي لازم و کافي ندارند کمک مي‌شود تا بتوانند با استفاده از علم خود در بورس به فعاليت بپردازند. از جمله فعاليت‌هايي که شامل مشاوره تلفني بورس مي‌شود، راهنماي انتخاب يک کارگزاري مناسب است که جزء اولين قدم‌ها براي ورود به بازار بورس است. 


اگر شما به تازگي کد بورسي گرفته‌ايد و قصد سرمايه‌گذاري در بورس را داريد ، در ابتدا بايد ريسک اين بازار را بپذيريد . حقيقت اين است که بازار سرمايه خصوصاً در کشور ما با انواع ريسک‌هاي سيستماتيک و غير سيستماتيک مواجه است و بايد در کنار انتظار سود و بازدهي ، انتظار ضرر را هم داشته باشيد .  در گام بعد ، براي مديريت اين ريسک و کسب بازدهي بهتر يا بايد خود به دانش کافي براي سرمايه‌گذاري دست يابيد يا از مشاوران مجرب در اين زمينه کمک بگيريد . هر چند واضح است که در مسير يادگيري نيز هميشه ضرورت م با يک فرد يا مؤسسه متخصص و با تجربه حس مي‌شود .


يکي ديگر از خدماتي که مشاوره تلفني بورس به افراد مي‌دهد، ثبت‌نام در سامانه سجام است، که اولين قدم براي شروع ثبت نام در اين سامانه است، براي دريافت اطلاعات در اين زمينه مي‌توانيد مقاله ثبت‌نام سجام مرکز مشاوره باخه را به دقت مطالعه نماييد تا با جزئيات اين ثبت‌نام آشنا شويد. 


مزاياي مشاوره تلفني بورس چيست؟


اگر خود توان و فرصت کافي جهت مديريت سرمايه‌تان را داريد ، نياز است تا اطلاعات کافي در اين زمينه به‌دست آوريد . مشاوره تلفني بورس مي‌تواند منابع لازم مانند کتب ، مقالات ، کلاس‌هاي حضوري و مجازي ، سايت‌ها و کانال‌هاي معتبر موجود در فضاي مجازي را به شما معرفي کند . شايد بدانيد که حرفه‌اي شدن در بازارهاي مالي به اندازه چندين واحد دانشگاهي ، کسب معلومات و تخصص علمي نياز دارد و مهم‌تر اين است که اين آموزش حتماً بايد با تجربه ساليان متمادي فعاليت مستقيم همراه گردد تا بتوان ادعاي حرفه‌اي شدن در اين عرصه را داشت ؛ اما شما مي توانيد از همان ابتدا و با کسب اطلاعات و تجربه اندک ، فعاليت در بورس را با کمک مشاوران آغاز کرده و شروع به سرمايه‌گذاري کنيد تا کم کم به تبحر لازم دست يابيد .


اگر جزو افرادي هستيد که فرصت شما اندک و در حد يادگيري مطالب مقدماتي است و فرصت کمي نيز جهت انجام معامله و کار در بازار داريد ، مشاوره تلفني بورس مي‌تواند در تمام مراحل همراه شما باشد و به شما کمک کند تا با وجود ريسک‌هاي مختلف و پيچيدگي‌هاي خاص اين بازار ، امن‌ترين و مطمئن‌ترين مسير را براي سرمايه گذاري طي کنيد .


فراموش نکنيد که در اين بازار هميشه سودجوياني هستند که از ناآگاهي افراد تازه‌وارد و کم‌ دانش و کم تجربه سوء‌استفاده کرده و با جلب اطمينان آنان و از طرق مختلف باعث ايجاد زيان‌هاي کلان براي اين افراد و سودهاي هنگفت براي خود مي‌گردند .


در پايان دوباره يادآور مي‌شويم که فعاليت در بازارهاي مالي علي‌رغم نمايش ظاهري ساده و وسوسه‌انگيز از خود، بسيار تخصصي و پپچيده و پرخطر است و در صورت عدم آگاهي از پيچ‌ و خم‌هاي آن، به راحتي مي‌تواند باعث زيان شما گردد. بنابراين با چشماني باز وارد اين بازار شويد تا بتوانيد از سودهاي شيرين آن بهره‌مند گرديد.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

مارکت خوب Vicki سفر با traveling گوگول پوگول Kevin بي تو چه كنم؟ ويژگي هاي گهواره برقي Paul MY Crazy Book Addiction مرکز تعميرات لوازم خانگي